Si mund të stilojmë xhinset në kushte shtëpie

Tendence
1.5K
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3340″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Mendojmë se xhinset kanë ikur nga moda dhe mendojmë ti hedhim? Po ne ju këshillojmë disa shembuj se si të jeni stilist i xhinseve tuaj që tashmë kanë dalë nga moda ti bëni më të bukur. Ka gjithmonë një mënyrë se si ti ricikloni ato duke i bërë më të bukura. Por edhe në rast tjetër, kur doni që rrobat që vishni të jenë ndryshe dhe të veçanta.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3341″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3342″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3343″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3344″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3347″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3348″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3350″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3351″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3352″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

nineteen − 11 =