Qeni aktor

Kuriozitete
235
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3421″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Nëse mendoni se qentë nuk janë të zgjuar apo nuk mund të jenë aktor! Gaboheni. Ky qenë i vogël i rracës Chihuahua sikur të ishte një actor i vërtet “shtiret” si i ngordhur sa herë e marrin nga duart e të zotit të tij. Sapo qenin e merr në dorë një person tjtër ai me gjuhën jashtë dhe të katërta këmbët e ngritura lartë nuk reagon dhe kur e kthejnë përsëri te i zoti reagon.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one × four =