Kryeministri Edi Rama vetëm në rrugë

Foto lajme
392
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3578″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Edhe pse nuk është hera e par ku kreu i qeverisë ecën vetëm në rrugët e kryeqytetit, kësaj here ai fotografohet teksa ecën në këmbë pranë hotel “Rogner” i pa shoqëruar nga eskorta e tij. Kjo duket e habitshme në vendin tone, duke parë paraardhësit e tij, por në shumë vënde të BE, kjo është një gjë e zakonshme. Pak kohë më parë kryeministri Britanis Deivid Kamerun u kap nga fotografët teksa hipte në metron e Londrës, kur ikte për në pun dhe nuk i lironte asnji vëndin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3579″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one × three =