Fier, maskat grabisin dhe dhunojnë seksualisht çiftin

Kronike
317
0
sample-ad

Një çift të fejuarish në Fier kanë denoncuar sulmin fizik dhe seksual që është bërë ndaj tyre, nga disa persona të armatosur. Ngjarja e ndodhur disa ditë më parë duket se ka marrë një rrjedhë tjetër, pasi dy të rinjtë kanë deklaruar në polici se gjatë kohës që kanë dalë shëtitje më makinë në një zonë të Semanit janë sulmuar nga persona të maskuar dhe të armatosur.

Nga ky sulm mësohet se ato janë dhunuar fizikisht dhe seksualisht nga agresorët. Të rinjtë kanë deklaruar në polici se e kanë pasur të pamundur të identifikojnë agresorët, ndërkohë që policia e Fierit po punon për zbardhjen e rrethanave të plota të kësaj ngjarje.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × five =