Detaje të reja nga “Fast & Furious 7”

Showbizz
319
0
sample-ad

Zbulohen posterat e parë promovues të filmit të fundit të sagës “Fast& Furious”. Siç shikohet edhe nga njëri poster është i pranishëm edhe aktori Paul Walker, i cili humbi jetën në muajn nëtontor të vitit 2013, pas një aksidenti automobilistik.
Aktori Walker nuk i ka përfunduar të gjitha skenat e xhirimeve, por pavarësisht kësaj 40-vjeçari do të shfaqet në filmin që do të bëjë promovimin në të gjitha kinemat në prill të vitit 2015.
Poul Walker shfaqet në poster në mes të aktorëve të tjerë të filmit siç janë: Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Vin Diesel, Tyrese Gibson, Ludacris dhe Jordana Brewster.
Studioja Universale që ka bërë të mundur nxjerrjen e këtij filmi ne treg, ka bërë publik emrin zyrtar që do të jetë “Furist 7”.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

11 + fourteen =