Robie Williams bëhet baba për hëre të dytë

Showbizz
237
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3224″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Këngëtari i njohur Robie Williams është bërë baba për herë të dytë, por këtë rradhë me një djalë. Ai ka qëne i pranishëm përpara dhe pas lindjes së djalit të tij. I njohur për tipin karizmatik që e karakterizon Williams i ka kthyer dhimbjet e lindjes së bashkëshortes Ayda në çaste argëtimi. [/vc_column_text][vc_single_image image=”3225″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Këto momente gezimi dhe hareje duken nga postimet, ku bashkëshortja e tij Ayda është ndjerë mjaft e lumtur bë praninë e humorit të Williams.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3226″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]“Nuk kam qenë kurrë më tepër i dashuruar dhe krenar njëkohësisht për bashkëshorten time se tani. Ajo ka qenë e mrekullueshme”,- ka shkruar ish- vokalisti i grupit “ Take That”. Çifti Williams ka gjithashtu edhe një vajzë 2- vjeçare të quajtur Theodora.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3227″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three × one =