Genta Ismajli tregon se çfarë do veshë për Hallouinin

Showbizz
200
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3376″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Këngëtarja Genta Ismaili ju bënë një surprizë fansave të saj duke nxjerë disa foto në rrjetin e saj social “Instagram” ku ka treguar se si do të vishet për festën e Hallouinit. Edhe pse make up-i i saj e tregon atë pak të frikshme dhe të egër ajo përsëri duket rrezëllitëse. Këngëtarja përveç kësaj në rrjetet sociale ka folur edhe për një project të ri që titullohet “A je gati”.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3379″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3380″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3382″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

fourteen + fifteen =