Fushë-Krujë, Rama jo ndërtimeve pa leje

Politike
183
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3241″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Kryeministri, Edi Rama ka inspektuar punimet në hyrje të qytetit të Fushë-Krujës. Rama në sajë të projektit “Rilindja e Qyteteve” u ndal tek investimet e parashikuara në këtë qytet, për t’i dhënë një pamje të re qytetit të Fushë-Krujës, ku dhe thekson faktin se nuk do të lejohen ndërtimet pa leje.

Ndërkaq, kreu i qeverisë deklaroi se, do të ndërtohen parqe e do të vendosen peme dekorative për të krijuar sa më shumë mundësi për qytetarët e Fushë-Krujës.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

14 − nine =