Stuhi të fuqishme elektrike në Melburn dhe Adelajde të Australisë

Foto lajme
245
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2960″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Vetëtima dhe rreshje të mëdha shiu goditën Australinë jugore këtë mesnatë. Rreshjet kanë arritur nivelin 25.6 mm dhe rezultojnë të jenë më të lartat që nga shtatori i vitit të kaluar. Stuhia ka shkaktuar kaos duke ndërprerë  shërbimin e trenave dhe duke penguar qarkullimin e makinave.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2962″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

3 + 18 =