Plagoset me thikë gazetari i Klan Kosova

AktualitetFlashKronike
340
0
sample-ad

Ngjarja e rëndë ka ndodhur afër mesditës së sotme ku gazetari, Milot Hasimja, ka qenë në një qendër tregtare, të quajtur “Bregu i Diellit”. Nga persona dëshmitarë bëhet e ditur se gazetari është sulmuar nga persona të paidentifikuar.

Mësohet se sulmi ndaj tij, është bërë për shkak të punës që ai zhvillonte dhe agresioni ndaj tij me thikë ka ndodhur nga një kalimtar i rastit, të cilin dëshmitarët e kanë cilësuar si psikopat.

Aktualisht, Milot Hasimja, gjendet në Qendrën Emergjente në “QKUK”, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 × 5 =