Home / Histori te rralla / Burri që zhvarroste fëmijët e vegjël

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

Burri që zhvarroste fëmijët e vegjël

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2829″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një burrë në Rusi zhvarroste trupat e fëmijëve të vegjël, kryesisht vajza dhe i mumifikonte. Pas këtij procesi, Anatoli Moskvin, i dërgonte në banesën dhe i vishte si kukulla.

Ministria e Brendshme ruse ka shpërndarë me një video pamjet e shtëpisë horror. Ajo ishte mbushur plot me vajza të mumifikuara. Autoritetet ruse bëjnë me dije se në shtëpinë e tij, janë gjetur shumë trupa fëmijësh të vegjël, deri në 12 vjeç.

Ata ishin zhdukur nga varret e tyre dhe u gjetën në shtëpinë e Anatoli Moskvin. Madje një vajzë të vogël ai e kishte veshur si arushin “ Teddy Bear”, mik të cilin mijëra fëmijë e mbajnë në shtrat për të fjetur. Moskvin është arrestuar në vitin 2011 dhe tashmë është dërguar në një klinike psikiatrike. Gjatë marrjes në pyetje ai ka thënë se këtë akt e kryente pasi e kishte hobi.

Ende nuk bëhet me dije se përse burri kryente akte kaq të tmerrshme. Ndoshta ai ka kaluar trauma gjatë fëmijërisë së tij, ose ka përjetuar humbjen e parakohshme të një vajze, apo pasioni i çmendur për kukulla.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Check Also

Mehmet Aliu, shqiptari që mblodhi mamlukët në gosti, i ekzekutoi pa mëshirë dhe u bë mbret i Egjiptit

Në fundin e Shtatëqindës, Egjipti i përkiste Perandorisë otomane. Por ligjin e bënin 24 bejlerë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − 10 =