Aroma e re e Rihannës

Showbizz
221
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2878″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Rihanna ka prezantuar linjën e saj më të re të parfumit “Rouge Man” në Atlanta. Ajo është shfaqur me një stilt të veçantë “belly-dancing” të zezë, ku nuk mund të mungonin aksesorët që e bënin ketë stil veshje edhe më unik.
Kjo ishte edhe një dhurat për fansat pasi disa prej tyre patën patën fatin ta takonin, të dilnin fotografi pse jo të ftonin dhe disa përqafime dashamirëse prej saj[/vc_column_text][vc_single_image image=”2880″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2881″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

seven + 12 =