12 vjeçarja që ka 1 metër flokë

Kuriozitete
227
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”3048″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Vogëlushja 12-vjeçare Katy White ka flokë shumë të bukur, të shëndetshëm, dhe të gjatë sa mbulojnë gati gjith trupin e saj. Ato kanë gjatësi prej një metri Ajo i ka prerë ato vetëm 3 herë në jetën e saj. Nëna e saj tregonë se nuk është e lehtë për të mbajtur gjithë ato flokë.Ajo shton se harxhon shumë kohë për t’ia larë, tharë dhe krehur. Katy i lidh ato ose i stilon që të rrijë më lirshëm për të kryer veprimtaritë e përditshme.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3047″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3049″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”3050″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 + eighteen =