Shtëpia më e vogël në Britani

Kuriozitete
226
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2631″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Shtëpia më e vogël në Britani është shitur për 275,000 paund. Kjo shtëpi e veçantë që ka përmasat pesë herë më të vogla së një shtëpi normale është e vendosur në Islington dhe ka një kuzhinë, salon ndjenjeje, dhomë gjumi dhe banjo. E përshkruar si shtëpi unike nga agjentët e shitjeve, ka kaluar pritshmëritë duke u pëlqyer shumë nga njerëzit të cilët kanë dashur ta bëjnë të tyren.[/vc_column_text][vc_single_image image=”2632″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2633″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2637″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2638″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2639″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2641″ border_color=”grey” img_link_target=”_self”][vc_single_image image=”2643″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × one =