Koleksioni i 2015 të fustaneve të nuserisë

Tendence
266
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2705″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Duke parë gjithmonë e më tepër është bërë traditë për nuset që të vishën me të bardha. Tani shumica e fustaneve të nuserisë që shohim në dyqanet e nuserisë thyejnë limitet nga ato tradicionale dhe ato që e bëjnë nusen te ngjajë estravagante.[/vc_column_text][vc_single_image image=”2706″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2707″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2708″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2709″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2710″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2711″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2712″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2714″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

19 − three =