Bloom & Gomes pranë një romance

Showbizz
234
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2592″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Këngëtarja me famë botërore Selena Gomes, nuk e ka pranuar asnjëher që ka një romancë me Orlanso Bloom edhe pse kohët e fundit gazetat shkruajnë për një lidhje midis tyre.

Ata janë fotografuar së bashku në aeroportin e Los Angelesit, por për të shuar dyshimet “çifti”pasi ecën disa metra nën shoqërinë e njëri-tjetrin vazhduan rrugën secili në drejtimin e tij..

Ndërkaq Selena ka bërë publike ndarjen nga Justin Bieber. Ndërkohë që Bieber dhe Bloom muajve të verës ishin në qendër të vëmendjes pas një zënke në Ibiza. Duket se shkak i kësaj zënke ishte Miranda Kerr, ish-bashkëshortja e Bloom.

Aktori dhe këngëtarja pritet të jenë së bashku në “We Day” në Kanada.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one × 1 =