Penelope Cruz, "femra e gjallë më seksi" për Esquire

Showbizz
225
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Penelope Cruz është shpallur gruaja e gjallë më seksi, nga revista “Esquire”. Aktorja 40-vjeçare ka rrëmbyer kështu edhe kopertinën e revistës, duke pozuar shumë joshëse me një palë rroba banjo të zeza. Bukuroshja spanjolle, që ka dy fëmijë me të shoqin e saj Javier Bardem, ka rrëmbyer kështu edhe kopertinën e revistës, duke pozuar shumë joshëse me një palë rroba banjo të zeza dhe flokë të lëshuar. Praktikisht, me këtë imazh tregon ekzaktësisht përse zgjedhja e “Esquire” ka rënë mbi të. Cruz, 40 vjeç, e ka marrë këtë vlerësim një vit pas Scarlett Johansson, e cila e mori atë për herë të dytë radhazi. Penelope është femra e 11-të, të cilës i jepet një titull i tillë, teksa një vlerësim të tillë e kanë marrë Angelina Jolie, Halle Berry, Rihanna dhe Charlize Theron.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2352″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2354″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2355″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

5 × one =