Era Istrefi fotografi për Fadil Berishën

Showbizz
204
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2408″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Këngëtarja Era Istrefi ka realizuar një set fotografik për fotografin me famë botërore Fadil Berisha. Vetë fotografi ka publikuar disa foto në faqen e tij të Instagramit dhe setin fotografik e ka quajtur “Princesha e akullit”. Në disa foto Era është e veshur me të bardha si një princesh e akullit e në disa të tjera është veshur me një fustan lëkure ku personifikon një mace të egër. Ajo shfaqet me një stil ndryshe dhe me poza joshëse, duke treguar anën e saj femërore.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × five =