Era Istrefi fotografi për Fadil Berishën

Showbizz
282
0
sample-ad

Këngëtarja Era Istrefi ka realizuar një set fotografik për fotografin me famë botërore Fadil Berisha. Vetë fotografi ka publikuar disa foto në faqen e tij të Instagramit dhe setin fotografik e ka quajtur “Princesha e akullit”. Në disa foto Era është e veshur me të bardha si një princesh e akullit e në disa të tjera është veshur me një fustan lëkure ku personifikon një mace të egër. Ajo shfaqet me një stil ndryshe dhe me poza joshëse, duke treguar anën e saj femërore.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 + 11 =