Sot luhet Europa Ligë, Partizani Beogradit pret Turqit e Beshiktash

Sport
247
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2088″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Pas dy mbrëmjeve shumë emocinuese të takimeve të Ligës së Kampioneve, është rralla e një tjetër kompeticionit evropian, atij të Europa Ligë. Ditën e sotme do të luhen 23 takimet e fazës së tretë të këtij konpeticioni.

Në këto 23 takime, ku të gjitha kanë rëndësinë e tyre, përballjet më interesante priten të jenë ndeshje si, Inter kundër Saint Etienne, Lille kundër anglezëve të Everton, Young Boys do të presë Napolin, PAOK-u do të presë Fiorentinën dhe ndeshja më e “nxehtë” pritet të jetë ajo mes serbëve të Partizanit të Beogradit kundër shqiponjave turke të Beshiktash.

Ja të gjitha përballjet e sotme.[/vc_column_text][vc_single_image image=”2094″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × 2 =