Rihanna sjell një “Trend” për fansat e saj

Showbizz
337
0
sample-ad

Rihanna e cila është kritikuar shumë nga ana e mediave për stilin e saj, këtë herë ka preferuar të dalë e mbuluar.
Këngëtarja me famë botërore është shfaqur e veshur me një xhaketë pelerinë të zezë,

geta të zeza dhe ajo që spikaste më tepër ishin dorashkat e saj prej lekure.
Ndoshta kjo lloj veshjeje do të sjell një trend të ri në publikun e gjërë pasi cdo gjë e reklamuar nga Rihanna është e pëlqyer.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

8 − 6 =