Rihanna sjell një “Trend” për fansat e saj

Showbizz
250
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”1769″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Rihanna e cila është kritikuar shumë nga ana e mediave për stilin e saj, këtë herë ka preferuar të dalë e mbuluar.
Këngëtarja me famë botërore është shfaqur e veshur me një xhaketë pelerinë të zezë,

geta të zeza dhe ajo që spikaste më tepër ishin dorashkat e saj prej lekure.
Ndoshta kjo lloj veshjeje do të sjell një trend të ri në publikun e gjërë pasi cdo gjë e reklamuar nga Rihanna është e pëlqyer.[/vc_column_text][vc_single_image image=”1771″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

20 − seven =