Rama: Heqje lirie për këdo që vjedh energji elektrike

AktualitetFoto lajme
351
0
sample-ad

150 miljonë euro humbasim çdo vit nga vjedhja e energjisë elektrike! Ky ka qenë mesazhi i përcjellë nëpërmjet faqes zyrtare të facebook, për këdo që abuzon dhe vjedh energji elektrike. Njëkohësisht në foton e postuar ka lënë si mesazh se për këdo që vjedh energji elektrike do të jepen masa për heqe lirie. Ndërkohë me disa figuar ai ka postuar se me lekët që janë vjedhur ndër vite, do ishin ndërtuar 150 shkolla të reja, 100 kilometra rrugë, 6 spitale të reja dhe disa investime të tjera.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

five × four =