Koleksioni më i ri i Fustaneve nga Stephane Rolland

Tendence
293
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2272″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Fustanet e trendeve 2014-2015 me dizajne unike, me ngjyrat që pëlqehen shumë nga femrat. Nëse jeni duke kërkuar modele për të qepur një fustan të bukur dhe elegant mund të shikoni disa modele nga koleksioni 2014-2015 të stilistes Stephane Rolland.[/vc_column_text][vc_single_image image=”2273″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2274″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2275″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2276″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2277″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”2278″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

14 − eleven =