Renee Zellweger “Po jetoj një jetë ndryshe dhe plot kuptim”

Showbizz
185
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”2013″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Transformimi që kishte ajo në fytyrë shokoi opinionin publik dhe fansat e saj  teksa u shfaq në tapetin e kuq në eventin e ELLE. Hipoteza që u ngrit ishte se ajo kishte bërë ndërhyrje kirurgjikale por Renee Zellëweger iu është përgjigjur duke i quajtur këto zëra “qesharake”.

“Jam e lumtur që njerëzit mendojnë se ngjaj ndryshe. Po jetoj një jetë ndryshe dhe më të lumtur plot kuptim, dhe kjo siç duket është shfaqur tek unë. Shokët e mi thonë se dukem e qetë. Jam e shëndetshme”-ka thënë fituesja e çmimit Oscar[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

10 + three =