Pi dy litra gjak në muaj gruaja vampire

Kuriozitete
200
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”1717″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Julia Caples ka rreth 30 vite që pi rregullisht gjak sepse kjo gjë e bën të ndihet më e fortë dhe më e shëndetshme. 45-vjeçarja amerikane çan me thikë “dhuruesit” dhe thith gjakun direkt nga trupi i tyre njësoj si vampirët në filmat horror. Ajo takohet me fanatikët e gjakut në një vend të fshehtë për të shuar etjen e saj dhe tregon se kudo në botë gjen njerëz që janë të etur për gjak. “E di që gjaku nuk ka vlera të mëdha ushqyese, por kur e pi ndihem më e fortë. Mbase ka ndonjë vlerë që nuk është zbuluar ende. Ndihem e bukur dhe e re kur pi rregullisht gjak. Ka pasur raste kur kam pirë edhe dy litra në muaj”, – tregon nëna e dy fëmijëve për ‘The Sun’. Julia kujton kur i nisi dëshira për të pirë gjak: “Kur isha 15 vjeç, gjatë puthjes së parë. Më erdhi ta kafshoja të dashurin, nuk e di pse. E kafshova dhe më pëlqeu shija e gjakut, ndërsa ai u tmerrua dhe nuk më puthi më”. 45-vjeçarja shpjegon se ajo i njeh personat nga të cilët pi gjak dhe se nuk ka rrezik për marrjen e sëmundjeve të ndryshme pasi ata bëjnë analizat mjekësore.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

3 + 1 =