Babai vret me thikë djalin 9 vjeç, i pret organin gjenital

Kronike
174
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”1665″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Babai i alkolizuar vrau me thikë djalin e tij nëntë vjeçar, sepse kishte urinuar në shtrat dhe më tej i preu organin gjenital.

Protagonist i kësaj ngjarje është një burrë kinez 39 vjeçar, Tang Minghua, me banim në Zhenxiong, në provincën e Yunnan. Mësohet se burri ishte i papunë dhe kishte probleme të rënda me alkollin, si dhe ishte braktisur nga e shoqja e cila e kishte lënë për dikë trjetër duke marrë me vete vetëm vajzën dhe duke i lënë Tang, djalin e tyre nëntë vjeçar, Kao.

Minghua i kishte thënë të birit që të shkonte në tualet para se të flinte, por ky i fundit i ishte përgjigjur me fjalët se nuk kishte nevojë dhe më tej kishte urinuar në shtrat.

Në këto kushte, i acaruar 39 vjeçari e ekzekutoi djalin. Ishin fqinjët ata që lajmëruan policinë, duke zbuluar edhe rrethanat e krimit.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

19 − eighteen =