Shtatzania e Dukeshë Kate Middletone në rrezik

Foto lajmeShowbizz
214
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”1335″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Dukesha Kate pret fëmijën e dytë prej 10 javësh.Ajo është nën kujdesin e mjekëve pasi po kalon një shtatëzani me komlikime. Edhe me djalin e parë Dukeshës I ka ndodhur e njëjta gjë.Sipas mediave të huaja kjo shtatëzani sipas mediave është më e vështirë se e para dhe rrezikohet fëmija. Për këtë arsye ajo është kthyer në shtëpimë e prindërve Carole dhe Michael. Dukesha ka anuluar çdo takim në vazhdim.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × four =