Babai i vërtetë i Khloe Kardashian

ShowbizzUncategorized
236
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”1192″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Ka pasur shumë spekulime për atësinë e saj biologjike. Por sipas raportimeve të reja tregohet se babai i vërtetë i saj është vetë Lionel Richie. Një burim i afërt i familjes ka thënë se mamaja e Khloe, Kris Jenner ka pasur një lidhje dashurie me këngëtarin shumë vite përpara dhe se Khloe është krijesë e dashurisë së tyre të përkohshme. Sipas këtij burimi Kris ka kryer mardhënie me këngëtarin në kohën kur ka qenë e martuar me burrin e saj Robert Kardashian.Sipas disa krahasimeve Khloe ka ngjashmëri me vajzën biologjike të Richie, Sofia.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

9 − six =