Prezantuesi i çmimeve Oscar:Neil Patrick Harris

KultureShowbizz
226
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”1171″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Ceremonia e çmimeve Oscar do të prezantohet nga aktori Neil Patrick Harris, më 22 shkurt, në teatrin Dolby të Los Anxhelos. Neil Patrick Harris ka prezantuar dy herë çmimet televizive Emmy por kjo është hera e parë që 41-vjeçari prezanton një ceremoni Oscar.
“Jam rritur duke i parë ceremonitë Oscar dhe gjithmonë i kam admiruar aktorët e mëdhenj që i kanë prezantuar ato.Të ndjekësh hapat e Johnny Carson, Billy Crystal apo Ellen DeGeneres është një ëndërr që shndërrohet në realitet . Ndihem i nderuar që jam thirrur për të prezantuar edicionin e ri të çmimeve Oscar”, deklaroi Neil Patrick Harris[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × 2 =