"Në modernitet humbëm", një libër me poezi befasuese

Vitrazh
511
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”1184″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”medium”][vc_column_text]”Në modernitet humbën”, përbën një buqetë me poezi moderne. Autori i vëllimit është Akri ÇIPA, përfaqësuesi i gjeneratës së tretë të fisit të njohur për tharrmin krijues të poezisë. Vëllimi është i pari i autorit dhe vërtet befasues.Moderniteti i poezive mëshirohet në forcën e mendimit,në pjekurinë si sfidë e moshës dhe në njohjen e teknikave poetike.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

14 − 9 =