Home / 2014 / October / 14

Daily Archives: October 14, 2014

Unioni i Gazetareve,apel Beogradit

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”856″ border_color=”grey” img_link_target=”_self”][vc_column_text]Tirane me 14 tetor 2014 Unioni i Gazetareve Shqiptare denoncon sjelljen arbitrare dhe bllokimin e padrejte prej autoriteteve policore serbe te grupit te gazetareve shqiptare te cilet konform rregullave udhetuan drejt Beogradit, per pasqyrimin e ndeshjes mes perfaqesuesve te Shqiperise dhe serbise ne kuader te eleminatoreve “France …

Read More »

Zyrtare, UEFA ndal lojën, Serbët shfaqje turpi

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”853″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”large”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/1″][vc_single_image image=”850″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”large”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]E pabesueshme. Futbollistët shqiptarë përplasen me serbët për flamurin shqiptar! Një flamur me ‘Shqipërinë e Madhe’ imazhin e Ismail Qemalit, e Isa Boletinit i telekomanduar u valëvit mbi fushën e stadiumit ‘Partizani’ pak para fundit të pjesës së parë të ndeshjes. Futbollistët …

Read More »