SONY: Telefoni i ri “Xperia-Z3V”, në treg brenda tetorit

Uncategorized
309
0
sample-ad

“Xperia Z3V” po vjen në versionin më të ri: “Verizon”! Tani me emrin” Xperia Z3V”, telefoni ka një zgjerim ndërkombëtar. Ka bërë me dije kompania presticioze “SONY”, sipas të cilës ata që kanë marrë tashmë në duart e tyre prodhimet e para “Xperia Z3”, përvoja është e njohur. Por çfarë përmban “Xperia Z3V”? Celulari ofron ekranin LCD 5.2-inch, me një rezolucion 1080 x 1920. Me specifikat 3GB RAM dhe me procesor 2.5GHz quad-core nga Qualcomm, Snapdragon 801. Memorja e brëndshme është 32GB, dhe “Xperia Z3V” do vijë me versionin Android 4.4.4.Smartphoni që është, gjithashtu, rezistente ndaj ujit. Çka presupozon faktin që me celularin “Xperia Z3V” mund të zhytesh për 30 minuta në një ose dy metra uji.
Sipas kompanisë”Xperia Sony Z3V” do të jetë masivisht në treg, duke filluar nga data 23 tetor 2014. Çmimet fillojnë nga 200 dollarë në kontratë me “Verizon”.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 + fourteen =