Eva Alikaj 53 vjeç dhe zhvishet në skenë

Showbizz
214
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”468″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Eva Alikaj, aktorja 53-vjecare e kinematografise shqiptare, është shfaqur me të brendshme të kuqe gjatë një momenti në shfaqjen e saj më të re. Gjatë një monologu në rolin e Ofelisë në pjesën “HamletMakina” me regji të Stefan Capalikut, aktorja e njohur, ka zhveshur fustanin e kuq të rolit dhe ka vazhduar të rebelohet vetëm me të brëndshme. Ky moment që shoqerohej me veprime mbi një zgarë hekuri tregonte shumë nga trupi dhe linjat e aktores, e cila siç shihet mbahet goxha në formë. Muskujt dhe trupi i stervitur i Evës u bë objekt diskutimi edhe mes spektatorëve pas shfaqjes.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 + twenty =