Daily Archives: September 9, 2014

Zhaneta Byberi, Miss Univers Albania 2014

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zhaneta Byberi studentja 19 – vjeçare është kurorëzuar mbrëmë si Miss Universe Albania 2014. Bukuroshja brune ka rrëmbyer kurorën e bukurisë në spektaklin që u organizua mbrëmë ne Tetatrin e Operas dhe Baletit.

Read More »