Home / Kronike / Kronike / 19-vjeçari shqiptar tenton të përdh*nojë minorenen greke

19-vjeçari shqiptar tenton të përdh*nojë minorenen greke

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Glyka Nera të Greqisë. Sipas mediave helene, një 19-vjeçar shqiptar, ka tentuar të përdhunojë një 17-vjeçare greke, teksa kjo e fundit ishte duke u kthyer në shtëpi.

Rasti është denoncuar në polici nga vetë vajza, e cila ka shpjeguar me detaje të gjithë skenën.

Ajo ka thënë para hetuesve se ishte duke u kthyer në shtëpi të shtunën mbrëma, kur një i ri, iu afrua, e shtrëngoi fort duke e përqafuar dhe nisi ta prekte në pjesët intime.

Më pas, ajo ka treguar se shqiptari i ka tentuar t’i zbërthente pantallonat, por në këtë moment ajo ka arritur të shpëtojë duke vrapuar me shpejtësi drejt shtëpisë.

Autoritetet kanë arritur ta identifikojnë dhe ta arrestojnë të riun shqiptar, i cili tanimë, pritet të marrë masën e sigurisë nga një gjykatë e vendit.

 

Check Also

Programi që zbuloi gënjeshtrën e bashkëshortit-vrasës në Greqi

Babis Anagnostopoulos, bashkëshorti i Calorine Crouch, gruas britanike të vrarë në Greqi, u tha policëve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − eighteen =