Home / Bota / 18 vjeçarja gjendet e pajetë brenda universitetit

18 vjeçarja gjendet e pajetë brenda universitetit

Një adoleshente është gjetur pa shenja jete në hollin e universitetit në Newcastle të Anglisë.

18-vjeçarja vdiq mëngjesin e djeshëm, por policia e bëri të ditur lajmin ditën e sotme.

Policia tha se ata u thërritën nga mjekët ndihmës menjëherë pas orës 6 të mëngjesit ditën e shtunë.

Adoleshentja më vonë u shpall e vdekur në vendin e ngjarjes.

“Hetimi është në një fazë të hershme, por nuk besohet të jetë një vdekje e lidhur me Covid-19,” raportoi policia.

Në orën 6 të mëngjesit ditën e djeshme morën një telefonatë për një vajzë të rënë pa ndjenja. Shkuam menjëherë por ishte tepër vonë, po hetojmë mbi atë që ka ndodhur,” tha oficeri i policisë.

Check Also

Franca futet në karantinë/ Kaos në Paris, qytetarët dynden në dyqane dhe largohen nga qyteti përpara mbylljes

Parisi është ‘pushtuar’ nga makinat vetëm pak orë para se të ndodhte bllokimi i ri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − twelve =